mprepelitza Postat Iulie 10, 2008 Partajează Postat Iulie 10, 2008 Salutare...suntem noi pe acest site, insa ne-am dorit de mult timp sa fim proprietarii unui 4x4. Acum cateva saptamani am reusit acest lucru si ne-am luat un Suzuki Vitara JLX PP din 94, 1590 cmc cu carburator dublu. Porneste mai greu, insa o sa ma ocup de el, ca poate e de la bujii. Sper sa intram in acest club si sa cunoastem mai multi impatimiti de off-road. Numai bine...cam atat pentru primul post, sa nu va plictisesc. Totul este relativ!!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate