macinici Postat Iulie 16, 2008 Partajează Postat Iulie 16, 2008 Salutare si bine v-am gasit :ypu Pe nickname macinici, in buletin Sebastian Crisu Am 31 de ani, inginer it, casatorit, 1 bebic de 1 an si duc o viata normala ....he he he. V-am descoperit de curand si sunt foarte entuziasmat ca pot face parte din clubul vostru. Nu sunt posesor de 4x4 dar sper ca undeva, candva ... hmm ... ganduri ... deocamdata am un ford focus. Sper sa va cunosc pe toti in agregatele voastre cat mai curand, poate chiar la Cluj. ps. incerc sa imi conving un prieten, posesor de Mitzu Pajero sa dam o fuga la Cluj ... si eventual sa trecem botezul la STANDARD. Toate cele bune. " I don't always know what I'm talking about, but I know I'm right" -- Muhammad Ali Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate