Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare de la Ploiesti


macinici

Postări Recomandate

Salutare si bine v-am gasit :ypu

 

Pe nickname macinici, in buletin Sebastian Crisu

Am 31 de ani, inginer it, casatorit, 1 bebic de 1 an si duc o viata normala ....he he he.

 

V-am descoperit de curand si sunt foarte entuziasmat ca pot face parte din clubul vostru.

Nu sunt posesor de 4x4 dar sper ca undeva, candva ... hmm ... ganduri ... deocamdata am un ford focus.

 

Sper sa va cunosc pe toti in agregatele voastre cat mai curand, poate chiar la Cluj.

ps. incerc sa imi conving un prieten, posesor de Mitzu Pajero sa dam o fuga la Cluj ... si eventual sa trecem botezul la STANDARD.

 

Toate cele bune.

" I don't always know what I'm talking about, but I know I'm right" -- Muhammad Ali smile%20%2824%29.gif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare