Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

SALUT pe toata lumea


HAMMER22c

Postări Recomandate

Salutare sunt Cristi din Bucuresti am 25 de ani nebun dupa mestereala la masini si bine inteles 4x4.

Am in proprietate un Land Rover Discovery din 1991 200 tdi, tocmai am termiant partea cu tinichigeria si ceva vopsitorie majoritatea facute de mine.

Am iesit cu maina la un off road decat pe langa casa, am ceva probleme cu motoru daca stie cineva un mecanic lasati un pm.

 

eh acum POZE cu ATELAJUL, TRACTORUL cum ii zic uni eu il numesc GOLIAT :lr

 

Crsti salut si va multumesc ca ma-ti primit in :cl

DINTR-O PORNIRE PUR TRIBALA NE IUBIM MONSTRII

LAND ROVER DISCOVERY I 200 TDI - PROIECT GOLIAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: SALUT pe toata lumea

 

Pai ce sa zic daca e mai mare ma si ajuti poate sa ies din cine stie ce daca ne vedem prin nomoale.

A si chilometri sunt reali nici mie nu mi-a venit sa cred cand am vazut dar asa e.

 

Va multumesc pt salutari. :cl

 

 

ne vedem in teren :lr si la :x bere.

DINTR-O PORNIRE PUR TRIBALA NE IUBIM MONSTRII

LAND ROVER DISCOVERY I 200 TDI - PROIECT GOLIAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare