Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Servus


aviatractor

Postări Recomandate

Servus,

numele meu este Albert ,sunt din Galati

masina mea Terrano I ,se numeste Baboo

are motor 2,7 TD ,roti 35x12,5x15 Kuhmo,

troliu T-Max 9500,body-lift 10cm ,decupari,

ranforsari,suduri....cat cuprinde...

offroad-ul a venit in completarea si sprijinul

activitatilor out-door ce le intreprind in mod constant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Servus

 

bine ai venit

35 pe teranoooo

fantastic

cum stai cu planetarele si grupurile???

motorul cum trage?

sigur ceva se resimte... terano e o masina ma supla decat patrolul...care e "bivol" adevarat

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare