lucas Postat Iulie 29, 2008 Partajează Postat Iulie 29, 2008 salut . sunt Lucian. deocamdata nu posed nici un 4x4, dar in curind voi intra in posesia unui defender 110 nou nout dupa 10 ani de asteptari. asa ca peste vreo 2 luni o sa pot discuta si eu de la egal la egal pe acest forum. precum ati inteles sunt un fan(natic) Land Rover. momentan locuiesc la Londra, dar in curind ne vom muta ( sotie +2 pitici+ defender) acasa , la Iasi. asta sunt eu pe scurt. sper sa ajung sa va cunosc si pe voi in viitorul apropiat. In alta ordine de idei pe 13-14 septebrie voi fi la LRO-SHOW linga Peterborough , UK. http://www.lroshow.com/welcome.html Daca vine cineva . da-ti un mesaj, poate ne intalnim. va salut pe toti ONE LIFE LIVE IT! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate