Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

salutare din UK


lucas

Postări Recomandate

salut . sunt Lucian. deocamdata nu posed nici un 4x4, dar in curind voi intra in posesia unui defender 110 nou nout dupa 10 ani de asteptari. asa ca peste vreo 2 luni o sa pot discuta si eu de la egal la egal pe acest forum. precum ati inteles sunt un fan(natic) Land Rover. momentan locuiesc la Londra, dar in curind ne vom muta ( sotie +2 pitici+ defender) acasa , la Iasi. asta sunt eu pe scurt. sper sa ajung sa va cunosc si pe voi in viitorul apropiat.

In alta ordine de idei pe 13-14 septebrie voi fi la LRO-SHOW linga Peterborough , UK. http://www.lroshow.com/welcome.html

Daca vine cineva . da-ti un mesaj, poate ne intalnim.

va salut pe toti

ONE LIFE LIVE IT!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare