Vizitator offroad m Postat August 2, 2008 Partajează Postat August 2, 2008 Salutare, imi pare bine ca am nimerit intr-un loc in care se vorbeste numai despre masini 4x4, noroaie, iesiri in natura si tot ce tine de timpul liber si relaxare :2dr .......sper sa-mi fac cat mai multi prieteni si sa aflu mai multe de la voi despre tot ce tine de 4x4........Numai bine! :tr Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate