Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

va salut din nou


marcel

Postări Recomandate

Pe cind m-am inscris pe forumul de la mania4x4, s-a si inchis. Sper ca de data asta nu va fi la fel :grin:

 

Reiau:

 

 

Eu:

 

Marcel Rus

Cluj Napoca

 

Masina:

 

1) Patrol ... Nissan Patrol 2.8 1993

 

2) Patrol ... Nissan Patrol 2.8 1994

 

Deocamdata, cam cum au iesit de la mama lor. Pe unul insa, il asteapta o mare surpriza :grin: . E ciudat ca o masina poate deveni mai mare, desi tai o gramada de lucruri de pe ea, nu vi se pare?

 

Sa ne vedem cu bine

I Have No Idea What You Are Talking About

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: va salut din nou

 

Din ciclul: C...l (uru) meu a devenit celebru!!!

 

Imaginea de mai jos, a putut fi, si inca mai poate fi admirata, in paginile prestigioasei publicatii Top Gear (nu lucrez pentru ei, nu am rude de gradul 1 sau 2 care sa lucreze pentru ei, asa ca va rog sa nu ma suspectati de reclama ascunsa, ca deschid actiune in instanta pentru denunt calomnios) http://carunderconstruction.googlepages.com/motz.gif

 

Sa nu va imaginati ca au venit acolo special pentru mine, nici pomeneala. Sansa mea a fost sa fiu primul care reuseste sa puna masina pe burta, si doar cunoasteti toti modul in care jurnalistii si/sau fotoreporterii sunt atrasi de senzational. Mie imi venea sa intru in pamint de rusine ca am facut asa o greseala elementara, drept pentru care am stat ascuns in spatele volanului, pina nu s-au mai vazut blitz-uri sau aparate in functiune. Am crezut ca sunt in siguranta, si am sprintat pe geam afara sa si vad (ca de simtit am simtit) cum am reusit sa ma pun pe burta. Am vazut cum un nene tocmai isi schimbase acumulatorii in aparathttp://carunderconstruction.googlepages.com/shock.gif, asa ca am fugit sa ma pitesc din nou dupa volan. Eeee, se pare ca prea tirziu. Curulonesul a ramas imortalizat pentru eternitate http://carunderconstruction.googlepages.com/bluescreen_smash.gif

 

Poate aflu cine a facut poza ... http://carunderconstruction.googlepages.com/kick.gif

 

Sper ca Solcanu' nu se da pe forumul asta :ha: :ha: :ha:

 

Sa ne vedem cu bine

I Have No Idea What You Are Talking About

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare