atar Postat August 14, 2008 Partajează Postat August 14, 2008 Salut tuturor Ma numesc Sorin Burlea si sunt din Galati Am cunoscut si indragit off-road-ul in 2007 cand am participat la lansarea lui New Ford Ranger pe Tabla Butii cu baietii de la Taifun Off Road. Deatunci mi-am pus in cap si am reusit sa-mi iau un Off-road. Am un Wrangler nemodificat (inca). Masina e din 2006, are 16.000km, motor de 2.4 105kW, varianta sport. "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
atar Postat Septembrie 4, 2008 Autor Partajează Postat Septembrie 4, 2008 Re: Salutare din Galati Bine v-am gasit. Si sper sa facem cateva iesiri impreua. "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate