Vizitator Basty Postat August 14, 2008 Partajează Postat August 14, 2008 Salut ÅŸi bine v-am găsit ! Mă numesc Seba ÅŸi sunt din Cluj. Un foarte bun prieten de al meu are o FJ Cruiser ( foto mai jos ) ÅŸi e foarte mulÅ£umit de calităţile ei offroad. De c-urând am făcut rost de încă una ÅŸi ne-am hotărât să facem o tură cu ele prin Å£ară. ÃŽn calitate de amatori 100% ce suntem, ne-am dori să ieÅŸim puÅ£in ÅŸi în afara asfaltului, să vedem cum se comportă maÅŸinoaiele dar nimic extrem. Ne dorim un traseu care să ne facă să zicem uau ! fără a ne chinui pe urmă două zile să scoatem maÅŸinile din noroiul în care, neexperimentaÅ£i, ne-am avântat. AÅŸadar, dacă aveÅ£i ceva sugestii de trasee faine prin zona Bucovina ( am văzut harta de la Offroad Challenge, ne gândeam să încercăm ÅŸi pe acolo, aÅŸa, mai sfios ) ÅŸi MaramureÅŸ nu vă sfiiÅ£i să le comunicaÅ£i, vor fi apreciate. Merci ! http://img71.imageshack.us/img71/4553/image135copyyi4.th.jpghttp://img80.imageshack.us/img80/7276/image136rg6.th.jpg Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate