Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

vitara


tudordodo

Postări Recomandate

salut,

 

ma numesc tudor, din petrosani,mi-am luat in urma cu 2 saptamani o vitara din 96,16 valve.

 

am intrat pe forum initial pentru a cere detalii tehnice si pareri avizate sa pun masina un pic la punct (o folosesc in special pentru deplasari in oras si in afara cam trei km drum de tara si forestier,la cabana) dar m-am lasat furat de peisaj,am vazut masinile modificate-felicitari tuturor,sunt bestiale! vreau si io!-dar deocamdata ma lupt sa o inmatriculez ca am cam iesit din buget.

sunt novice in offroad si 4x4, mai am o dacia de tavaleala da` invat repede!

 

va salut pe totzi si "bine v-am gasit!"

 

P.S. revin cu poze(de pe transalpina-masina s-a comportat excelent-fara sa am termen de comparatie!,ieri am bagat prima oara 4x4!) numai sa invat sa folosesc site-ul ca nu prea ma descurc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare