carlouk Postat August 25, 2008 Partajează Postat August 25, 2008 Numele meu e Carlo, sunt din Timisoara, am 34 ani, sunt viitor posesor de 4x4 :grin: Ma gandesc sa-mi iau o Frontera sau un un Sportage `98-99, dar pot primii si alte sugestii. Si mie si sotiei ne plac zonele muntoase, asa ca ne-am hotarat sa achizitionam o masina care sa poata face fata unui off road moderat, in nici un caz extrem. Sugestiile pentru masina le primesc cu drag, avand in vedere ca sunteti mai experimentati ca mine :grin: Va mutumesc! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
carlouk Postat Septembrie 9, 2008 Autor Partajează Postat Septembrie 9, 2008 Re: Salutare tuturor ! Salut, am revenit pe forum si vreau sa v-o prezint pe ea, Frontera. `98.2000cc.benzina. :ypu Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate