Vali alias Babu Postat Septembrie 1, 2008 Partajează Postat Septembrie 1, 2008 Salut la toti, ma numesc Valentin, am 29 de ani, lucrez intr-un salon de coafura sunt hair stylist, m-am inscris pe acest forum deoarece vreau sa-mi achizitionez o masina 4x4, am vrut sa vad cat mai multe discutii despre off-road si masini. Am 2 prieteni inscrisi pe acest forum, am facut mai multe plimbari cu masinile lor si am ramas incantat, de aceea am decis sa-mi schimb masina vw golf 5 intr-un mitsubishi pajero. Am tot intrat pe forum si am citit la mai toate tipurile de 4x4 in special la mitsubishi si am sa va cer si voua parerea despre mitsubishi pajero in 2 usi cu motor 2500 tdi dar nu modelul clasic, masina este din 2002, vreau sa aflu cat mai multe despre ea, daca se poate inalta, daca motorul este prea mic pt caroserie? multam anticipat pentru primire! KAMIKAZE TEAM http://www.kamikazeteam.ro Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate