Vizitator alexu Postat Septembrie 6, 2008 Partajează Postat Septembrie 6, 2008 Buna! Ma numesc Alex Diconi,sunt din Hateg,judetul Hunedoara si sunt un fan inrait al offroad-ului.Am 20 de ani si nu posed deocamdata nici o masina,dar sper ca in viitor sa ma pot "alinia si eu la start" ! Noroi bun! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Vizitator alexu Postat Septembrie 6, 2008 Partajează Postat Septembrie 6, 2008 Re: Bine v-am gasit! Multumesc tuturor pentru urari! Bun venit! Vad ca esti si fan Volvo, doar ca baietii nu fac si off-roadere... Da,imi place foarte mult volvo,e marca mea de suflet... Au ceva modele 4x4...pentru open,gen XC90,XC70 si noul XC60,care zic eu,s-ar descurca...cat despre extrem... :roll: Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate