Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Membru nou.


Dan Cilan

Postări Recomandate

Va salut pe toti !

Ma numesc Daniel Cilan , 41 ani , locuiesc in Zalau si timpul liber mi-l petrec la cabanuta mea din muntii Apuseni, unde din cauza drumurilor forestiere pe care le am de strabatut , am nevoie de 4X4.De 5 ani conduc masini de teren m-am obisnuit cu ele si nu as mai conduce vehicule fara tractiune integra (masina mea de oras este un A4 Quattro din 2006 cu motor 2,0 TurboFSI , 200 cai :wink: ).Primul meu 4X4 a fost o Mazda B 2500 luata din Germania in 2003 ( avea 11 luni si 39.000 km si am rulat cu ea 100.000 km) , al doilea un Mitsubishi L200 Magnum Club Cab ( avea un an jumate si 33.000 km si am rulat cu ea 20.000 km ) iar acum un Ford Ranger luat nou din Austria.Trebuie sa spun ca am ajuns la masini 4X4 din necesitate dar de ceva vreme a inceput sa-mi placa si latura aceasta off-road ( chiar daca inca nu stiu cu ce se mananca!).

Am descoperit de curand forumul acesta din povestile unui coleg ( Fabian din Targu Mures )de pe forumul clubRV.ro unde eu activez (rulotismul fiind o alta pasiune a mea) si sunt incantat de ce am gasit aici!Sunteti o gasca faina si sper ca va voi intalni in viitorul apropiat.

fata_gr.JPG.8b1455ee1771289eb8f803b17502bf58.JPG

0745634366
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Membru nou.

 

salut si bine ai venit :W

cu o surioara a masinii tale trag si eu cateodata remorca masini bune

poate o stii din oras

http://img401.imageshack.us/my.php?image=birmi475largehn8.jpg

 

http://img401.imageshack.us/my.php?imag ... rgehn8.jpg

 

http://img401.imageshack.us/my.php?imag ... rgehn8.jpg

 

 

@max e ceva bai cu postarea pozelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare