dany1eo Postat Septembrie 22, 2008 Partajează Postat Septembrie 22, 2008 In primul rand, salutari tuturor celor care fac posibila existenta acestui forum, si nu numai. Sunt un fan 4x4 si detin o Toyota 4runner model '97. Alte pasiuni sunt electronica si mecanica. Am 38 ani si sunt casatorit, locuiesc in Arad de 15 ani, originar fiind din Ploiesti jud. Prahova Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
dany1eo Postat Septembrie 22, 2008 Autor Partajează Postat Septembrie 22, 2008 Re: Salutari din Arad Multumesc de urari. Poza e putin mai veche, acum scutul e gata de montaj, facut in regie proprie, o sa pun si o foto cu el, intre timp am schimbat arcurile pe spate, am pus o statie CB si antena si alte maruntisuri. Acum caut un troliu, sa vad pe unde gasesc sa imi convina raportul calitate-pret. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate