Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutari din Arad


dany1eo

Postări Recomandate

In primul rand, salutari tuturor celor care fac posibila existenta acestui forum, si nu numai. Sunt un fan 4x4 si detin o Toyota 4runner model '97. Alte pasiuni sunt electronica si mecanica.

Am 38 ani si sunt casatorit, locuiesc in Arad de 15 ani, originar fiind din Ploiesti jud. Prahova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutari din Arad

 

Multumesc de urari.

Poza e putin mai veche, acum scutul e gata de montaj, facut in regie proprie, o sa pun si o foto cu el, intre timp am schimbat arcurile pe spate, am pus o statie CB si antena si alte maruntisuri. Acum caut un troliu, sa vad pe unde gasesc sa imi convina raportul calitate-pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare