10NUT Postat Septembrie 29, 2008 Partajează Postat Septembrie 29, 2008 Stima tuturor. Ma numesc Ionut, am 33 ani, de profesie fotograf, psesor de Isuzu in curs de restaurare,si de un catelus............doberman. Si aceasta era masina mea inainte de inceperea modificarilor. ISUZU TROOPER II / zuzu, zuzu iese ursu...! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate