blavenstein Postat Octombrie 10, 2008 Partajează Postat Octombrie 10, 2008 Salutare la toata lumea de pe aici Numele meu este Carol Blavenstein,sunt din Baia Mare si sunt mai nou pe aici la offroad-isti,asa ca nu-mi sariti la gat daca fac ceva rau sau spun ceva prostii.Am o colectie de "veverite" si dumineca (de obicei) iesim cu baietii la plimbare in padure sa ne dam de-a offroad. tractari auto profi cu o vechime de peste 18 ani tel 0744621055 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate