Catalin.V Postat Octombrie 13, 2008 Partajează Postat Octombrie 13, 2008 Salut tuturor pasionatilor de "fiare"!!! Ma numesc Catalin, sunt din Ramnicu Valcea, tocmai am schimbat "prefixul" ... acum incepe cu 3. Da' nu-i timpul pierdut pentru ca de azi am o noua arma in lupta impotriva rutinei, grijilor de tot felul, obligatiilor, standardelor, banalului, etc ... Suzuki Samurai, an '91, motor 1300 cu injectie, deocamdata este la gradinita dar vrea sa creasca intr-un an cat in 10. :jp1 Va multumesc! Club Sportiv x3m Valcea Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate