Vizitator mantus Postat Octombrie 14, 2008 Partajează Postat Octombrie 14, 2008 salut sunt din suceava am un opel calibra la care vreau sa renunt in favoarea unui 4X4 mr klez m-a corup sa renunt la masini sport si sa iau ceva de offroad deci deocamdata nu am nici o masina care sa se incadreze la club 4X4 dar in curand sper sa reusesc ceva(macar un aro) :) va salut cu respect Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate