Vizitator Vyc3 Postat Octombrie 28, 2008 Partajează Postat Octombrie 28, 2008 Salut pe toata lumea, am reusit sa mi achizitionez un frumos Samurai :hi . Poze n am reusit sa fac :( Bucuresti Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Vizitator Vyc3 Postat Octombrie 29, 2008 Partajează Postat Octombrie 29, 2008 Re: Dragos ACUM............pozeleeeeee!!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate