BBL81 Postat Octombrie 2, 2017 Partajează Postat Octombrie 2, 2017 dupa cum zice topicul: fetita mea a apasat si a scos fata unitatii. acuma imi spune 'lock'. stie cineva cum se deblocheaza? are cod? sau? am rasfoit manualul, dar nu am vazut nimic legat de cod. multumesc. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate