Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

salutare


CIUPERCA

Postări Recomandate

Re: salutare

 

Bun venit! Sper k pe forumul nostru sa gasesti multe informatii utile kre sa te ajute la toate modifikarile pentru masina ta! ai sa vezi k baietii o sa iti ofere o primire kldauroasa! :h5

 

P.S. knd bagi niste poze ku masina ta? kiar si asa kum e akum inainte de modifikari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: salutare

 

andrei , din bukale , posesor de veveritza nascuta in 93 , astept sa mai kreasca datorita unor mici modifikari . la finalul lukrarii vin si pozele

 

Salut. Conform regulamentului acestui forum, scrierea pe acest forum, trebuie sa fie conforma cu limba romana. Scrierea cu "sh" in loc de "ÅŸ", "tz" in loc de "Å£", "k" in loc de "c", etc., nu este agreata. Incearca sa folosesti limba romana cat mai corect cu putinta si arunca-ti un ochi si prin regulament.

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: salutare

 

afara vopsit gardul inauntru leopardul :ha: masina a fost pregatita foarte bine de vanzare de un individ binevoitor din arad si mai exact a dat cu teroson peste rugina pana i-au venit spumele marii la gura iar intre aripile spate si oalele din interiorul masinii a bagat ziar cu scotch si a dat cu mastic iar in fata la capacul de prag unde arunca roata mizerie a dat cu spuma poliuretanica . un baiat de nota 10 :ha: :uameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Re: salutare

 

afara vopsit gardul inauntru leopardul :ha: masina a fost pregatita foarte bine de vanzare de un individ binevoitor din arad si mai exact a dat cu teroson peste rugina pana i-au venit spumele marii la gura iar intre aripile spate si oalele din interiorul masinii a bagat ziar cu scotch si a dat cu mastic iar in fata la capacul de prag unde arunca roata mizerie a dat cu spuma poliuretanica . un baiat de nota 10 :ha: :uameni

 

spor la munca si sa-l pomenesti toata ziua....poate se impiedica

O|||||||O wrangler JK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare