Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

prezentare


ciprian28

Postări Recomandate

va salut cu respect.Sunt Ciprian din arad si stau de ceva vreme pe acest forum insa nu am reusit sa intru in discuti cu voi .de acum incerc sa fiu mai activ.sunt posesor de doua range rover clasic una cu doua usi si motor de 3,5l benzina si una cu cinci usi si motor de 2,5 tdi si mai am si un :ypu nissan patrol y60 de 2,8tdi.

range rover classic

range rover vogue l322 4.4 v8

Nissan skyline R33 GTR :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: prezentare

 

Bine ai venit, Cipri! :W

Ca nu esti activ pe forum inteleg, dar la parau...?

Nu mai cumpara masini, ca nu o sa ai unde sa le tii :grin:

 

Trebuia sa scrii mesajul in "Prezentarea membrilor", dar probabil ca il va muta un moderator.

73 de adi - yo2bt ...altfel spus - TOATE CELE BUNE :hi

ORCA - Off Road Club Arad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: prezentare

 

Subiectul mesajului: Re: prezentare Răspuns cu citat

bun venit!cand ai timp sa mergi cu toate masinile tale?

bun venit!cand ai timp sa mergi cu toate masinile tale?

Asta e cea mai mare problema cu timpul liber si cand am putin tim liber le rup foarte repede.

range rover classic

range rover vogue l322 4.4 v8

Nissan skyline R33 GTR :banana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare