VMAX Postat Noiembrie 18, 2021 Partajează Postat Noiembrie 18, 2021 Salutare! Am un RJ73 si am vazut ca bratul de la directie e foarte aproape de janta. E vorba de bratul de pe partea dreapta, dupa cum se vede in poza, care e conectat cu o tija la caseta de directie. Problema e ca fiind asa aproape de roata nu se pot monta decat jante J6-J8 cu ET 0 sau negativ. Asa e la toate modelele J70? Exista vreo alternativa, l-a inlocuit cineva cu altceva astfel incat sa fie mai mare distanta pana la janta? Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate