Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

salutari


Vizitator Interceptor

Postări Recomandate

Vizitator Interceptor

salutari domnilor si doamnelor:P

sincer sper sa nu ma injurati,ca nu prea am ce cauta aici.eu sunt pasionat de alte masini.........dar am facut la viata mea si putin offroad si mi place la nebuni.insa nu mi am luat suv ca nu prea imi permit.

am vreo 31 de ani facuti in 20 dec alaturi de dvs................si sunt super fericit sa va cunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Interceptor

Re: salutari

 

soo astea sunt masinutele mele...nu s suv :P da ce sa fac.sper sa nu le injurati nici pe mine nici pe ele ca ne am infiltrat intr e cei mari....masinile sunt restaurate de mine ca asta e pasiunea mea in afara de servici.. depozit de jante si anvelope.

nu cred ca e cazul ca scriu prea multe despre mine....ca nu e nimeni interesat in mod deosebiit de pers mea....soo va multumesc ca primiti si intrusi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare