Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

membru nou


antix

Postări Recomandate

va salut!

 

 

eu sunt Florin Serban, membru nou al forumului si tre sa recunosc ca sunt indragostit de ARO m461. felicitari celor ce au dedicat timp construirii acestui forum, si celor ce contribuie cu date si poze pt ca cei mai kinderi in domeniu sa poata invata.

 

momentan nu am o masina 4x4, doresc sa-mi cumpar un ims.

 

am 2 masini ...postez poza sa fie...

 

vw derby 1978

 

am cumparat-o cand era deja intrata in pamant cu 20 cm. vopsita de mine

 

http://img262.imageshack.us/img262/5780/image041kj9.jpg

 

http://img228.imageshack.us/img228/1175/s7002533xv4.jpg

 

http://img253.imageshack.us/img253/8173/s7002673yj5.jpg

 

 

si mai am un wartburg dar nu am spatiu sa-l restaurez.

 

stima !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator conashu

Re: membru nou

 

Bun venit.

Iti doresc sa realizezi visul de a avea un 4x4 ( in special ARO - IMS )

Felicitari pentru pasiunea pentru auto retro. Succes in restaurari. Nu va fi usor, dar satisfactiile vor fi cu siguranta foarte mari.

Pune poze cu Wartburgul. Daca este modelul cel vechi, este o masina interesanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare