Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

membru nou din moldova


Vizitator mertan

Postări Recomandate

Vizitator mertan

salutari... ma numesc alex am 21 de ani si sunt din bacau, student in iasi, de profesie designer si in devenire arhitect. mi-a placut de mic acest gen de masini, mai mari decat erau obisnuiti oamenii sa mearga. pana ceva vreme am condus toyota hylux d4d noua. m-am jucat putin cu ea, numai ca nu stiam eu cum era cu a 2-a maneta acolo, hy-low etc etc :D cel mai mult ma enerva cloncanitul ala de diesel, gen mercedes cobra. pasionat in prezent de fenomenul moto, am avut ocazia sa ma dau cu atv-uri, si rar motoare de enduro. imi place genul asta de preocupari enduro. adica intr-o grupare de oameni cu masini 4x4 mergi in weekend la un mic, un gratar, un noroi. razi si inveti lucruri noi tot timpul. sper ca in cativa ani sa pot avea si eu o masina 4x4. ceva mic, sa-si faca treaba. Acum printre altele ma ocup cu realizarea de stickere-autocolante. am facut multe motociclete, si normal cateva motociclete enduro, unele care vor pleca anul acesta in europa. mi-ar face mare placere daca v-as putea ajuta cumva cu autocolante pentru bijuteriile voastre si nu numai. daca vrei va pot lasa si un portofoliu.

 

cat mai multi kilometri fara incidente si cat mai multe kg de noroi pe masina :D

 

pana una alta o poza cu mine.

http://i96.photobucket.com/albums/l189/mertan_2006/excursii%20pe%203%20roti/DSC_6859s.jpg

http://i96.photobucket.com/albums/l189/mertan_2006/excursii%20pe%203%20roti/5n0afd836104-02.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mertan

Re: membru nou din moldova

 

multumesc pentru primirea calduroasa!!! adevarat forum. nu ca altele(nu dau nume). deci... care aveti nevoie de ajutor da-ti un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mertan

Re: membru nou din moldova

 

asa vad eu o masina off-road... bine ca nu m-am axat numai pe asta, dar e o idee.

 

http://i96.photobucket.com/albums/l189/mertan_2006/Graphic1-3.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare