Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut


Catsomania

Postări Recomandate

Buna. Pentru ca tot trebuia sa fac la un moment dat prezentarea asta, si pentru ca acum caut sa fac orice altceva decat sa lucrez la un referat cu deadline urgent :roll: , am decis sa spun cateva cuvinte despre mine. V-am cunoscut pe cativa dintre voi la actiunea umanitara de la Valea Screzii, si am ramas placut impresionata de caldura oamenilor de pe forum. Am deocamdata 3 masini pe care le iubesc mult (doua Mercedesuri si un BMW), si planuiesc sa-mi iau si un Aro sau IMS (daca nu direct un SR sau un tanc). Lista nu se va opri aici cu siguranta. Imi plac masinile mai deosebite, in general cele patratoase si mari, la care mai surubaresc cate ceva, nu prea suport masinile mici si rosii, cu aspect de plastic. Am 30 de ani, lucrez in invatamantul militar universitar, am 2 catele si 3 pisici, si mai mereu ofer animale pentru adoptie.
"Mila pentru animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Oricine e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni." Arthur Schopenhauer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

Sigur ca pun poze cu flota:

prima masina, Amalia, a doua masina, Tigresse, al treilea masin (ca unul e baiat :wink: ), Black Beauty, si neaparat cu una din catele, Honey Maral, copoi portughez:

"Mila pentru animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Oricine e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni." Arthur Schopenhauer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

Merci, merci. BMW-ul seria 8 este inmatriculat (dar i-am scos eu placuta, lucru pentru care mi-am luat si amenda; bine, nu numai pt asta, ci pentru calitatea de a fi proasta uneori).

"Mila pentru animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Oricine e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni." Arthur Schopenhauer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

bine ai venit

asa si trebuie, sa surubaresti, nu sa ii dai cheie si cand te lasa sa nici nu stii unde e motorul...

bravo

daca vrei sa surubarest f f mult, ia aro, doar un pic mai putin, ia IMS

in rest, la fiecare masina de teren mai ii faci cate ceva...dar nu te apropii de primele 2 :grin:

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

bine ai venit

asa si trebuie, sa surubaresti, nu sa ii dai cheie si cand te lasa sa nici nu stii unde e motorul...

bravo

daca vrei sa surubarest f f mult, ia aro, doar un pic mai putin, ia IMS

in rest, la fiecare masina de teren mai ii faci cate ceva...dar nu te apropii de primele 2 :grin:

Crede-ma ca stiu sa schimb destule chestii de pe masini, si nevoia dar si placerea m-au invatat. Cu masinile vechi este conditie sine qua non sa ai habar. Nu imi cade coroana daca ma murdaresc putin de ulei, daca inghit benzina :wink: , sau daca vopsesc si montez singura o aripa. Nu-mi place si nu ma pricep la electrica, insa tinichigeria e deja placuta (anul trecut am facut singura aripa stanga, anul asta o sa fac si aripa dreapta, ca a intrat pe sub contra-aripa un stalpisor invizibil :roll: , si ii strica aspectul Tigressei).

"Mila pentru animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Oricine e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni." Arthur Schopenhauer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut

 

Multumesc.

 

:W :h5

Da de ce ai scos placuta la "8" ? Umblii prin oras si fara ele ( daca ai luat amenda ) ?

Nu umblu deocamdata prin oras cu el, atunci reusisem sa-l pornesc (de-abia intrasem in posesia cheilor si mufasem cele doua baterii) si trebuia sa ajung din punctul A in punctul B (mi-a luat o ora sa deschid portbagajul, si mi s-a parut mai usor sa scot placuta din spate, ca sa am loc de cheie). Oricum cu masina asta nu se poate umbla decat in prima zi de salariu (de bugetar) :) (consum 28% :bannana ). Acuma as avea alte texte pentru politisti, doar n-am imbatranit cu o jumate de an degeaba :twisted: .

 

Ah, am uitat sa zic ca ma cheama Corina (si Ioana), si sunt la origini bucovineanca din Suceava.

"Mila pentru animale este in mod esential legata de bunatatea caracterului. Oricine e crud cu ele, nu poate fi bun fata de oameni." Arthur Schopenhauer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare