Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

REDRAT400


redrat400

Postări Recomandate

Salutari!

Numele meu e Claudiu, sunt din Brasov, 29 ani, insurat, bebelusi nu inca.

Ocupatie: Administrator S.C. RED RAT S.R.L. (constructii de tot felul)

Auto:T4 4x4 :grin: , Octavia, Logan, Solenza.

Pasiuni:Tot ceea ce intra in sfera cuvantului 'OFF'(road, duty, record, shure. cateodata line, sper nu si topic)

motociclism;

jucarii indistructibile;

:x un vin bun, o tuica de prune sau o bere rece;

Ce caut aici? Buna intrebare. Nici eu nu stiu. Caut o masina de off road (evident nu?) care sa fie mare (5-6usi), in primul rand foarte fiabila, daca se poate patratzoasa, comfortabila cat de cat la drum lung, punte fata-spate, cat mai noua si evident toate astea la un pret rezonabil... Adica ceva de genul DEFENDER sau LAND CRUISER 80, varianta SW

 

AN NOU FERICIT! SI SA NE AUZIM SANATOSI PE TOPICURILE DEDICATE.

Skoda Superb

T4 syncro

Logan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: REDRAT400

 

Bun venit! :W

 

Daca vrei o masina confortabila, uita de Defender :grin:

 

Nu vreau sa par subiectiv dar Toyota Landcruiser HDJ80 e ideala. :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: REDRAT400

 

bine-ai venit....poate ne intalnim sa stam de vorba referitor la ce 4x4 vrei sa-ti cumperi :h5

Mi-ar face placere!

Dau eu :x

Oricum daca ma apuc sa pun toate intrebarile pe forum probabil ca... :P :F

Skoda Superb

T4 syncro

Logan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare