Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare!


Horatiu B.

Postări Recomandate

Salutare tuturor. Ma numesc Horatiu Baba sunt din Hunedoara, am 34 ani, inginer, casatorit, viitor tatic. In viata asta am mai multe hobby-uri dar cele mai importante sunt schi, modelism si automobilele de orice tip. Pasiunea pentru automobile 4x4 a aparut in momentul cand mi-am cumparat un Aro 243D acum aprox.5ani. Intre timp am vandut Aro si mi-am cumparat un Samurai de 1,3i din '94. Imi place mai mult 4x4 de "agrement" pentru ca nu-mi place sa rup masina in bucati. Mai jos am si ceva poze cu masinutza.
Don't drink water cause fish fuck in it!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare