Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sa ma prezint


Vizitator georgez

Postări Recomandate

Vizitator georgez

Ma numesc Zuba Catalin George,am 44 de ani,sunt din Bucuresti.Am doua Nissan Patrol 160 3,3 D,unul inmatriculat si unul neinmatriculat -de pescuit si vanatoare.Poze mai incolo-vreau sa-mi pun motor de 2.8 TD pe cel inmatriculat pt mai multa putere si....impozit.Doresc sa intru in legatura cu cei care au mai multa experienta in exploatarea Nissan-urilor si cand voi fi pregatit la clasa "boboci" sa particip la o intalnire off-road "light pentru inceput.

 

Bine v-am gasit

 

Georgez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare