Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

salutam cu respect


guerilla

Postări Recomandate

multumesc de primire. momentam am o toyota de strada. tot incerc de vreun an sa imi iau una de noroi dar diferite alte situatii mi-au dat peste cap planurile. visez la un 70 cam cum are miron :y
Mitsubishi Pajero 3.2 AT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: salutam cu respect

 

neata, 30yrs, bucuresti, posesor si fan toyota. bine v-am gasit.

 

Bine ai venit... Frumoasa prezentare... :shock: De cine te feresti?!! :?

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote ca nu ma feresc de nimeni :D

dar pe caldurile de zilele trecute recunosc ca mi-a fost lene sa scriu mai mult :al

ca sa zic mai pe larg, am acelasi user pe mai multe forumuri, sint fostul admin de pe masini.ro (am renuntat acum vreo juma de an), injiner :roll: , am o firma care se ocupa cu fibra optica si alte panarame din astea folosite in telecomunicatii, casatorit (no kids yet), pasionat de off road (momentan din fotoliu), posesor al unei corolla hb, membru in club toyota, ce sa mai zic? grupa AII :grin:

n-am carduri pt ca am renuntat la ele de cand am fost hackerit. :evil:

Mitsubishi Pajero 3.2 AT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 luni mai târziu...

Re: salutam cu respect

 

saptamana viitoare imi vine jucaria: mitsubishi pajero 3.2 di-d SWB AT.

poze imediat ce apare.

stie cineva de unde iau niste jante pe 17 mai ieftine? ca sa pot ajunge si eu la maramures incaltat cum trebuie :grin:

Mitsubishi Pajero 3.2 AT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare