Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salutare din Bucuresti via Cluj


bogthebat

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

Ma numesc Bogdan , nascut si crescut in Cluj-Napoca si "maritat" in Bucuresti , fost Camel Trophy Official- de unde si pasiunea pentru offroad- ; acualmente conduc un Volvo XC70, si visez la un H1....

 

Fotografii cu mine si Volvo .....neinteresant fata de ce am vazut pe Forum...

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare din Bucuresti via Cluj

 

@lszabi

 

Sunt acasa la Cluj, dar, promit ca la primul drum pe care o sa-l faca acasa, le scanez si le postez (daca mai gasesc ceva din ele.... sunt din era aparat foto cu film -nu digital-...)

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare din Bucuresti via Cluj

 

Servus si bine ai venit! :h5 Vad ca ne asemanam in citeva privinte... Bucuresti via Cluj... Apoi... si eu visez la un H1(cred ca doar cu asta voi ramine!). Poate facem un "club" al clujenilor rataciti prin Capitala... :ha: Salutare! :W

"Umblati cu bine!"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare din Bucuresti via Cluj

 

Multumesc pentru calduroasa primire :banana

@Darius:

si eu visez deocamdata la H1... poate daca vand volvo si gasesc o modalitate sa inmatriculez un H1 din 86 :grin:

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salutare din Bucuresti via Cluj

 

Sper sa-ti indeplinesti visul, sincer! M-as bucura! Nu de alta, dar clujeni fiind amindoi, poate m-ai lasa sa ma dau o tura... :grin: Sau poate am merge acasa cu el... :banana Oricum, daca cistig la loto si-mi iau primul, reciproca e valabila! Speranta moare ultima! :ha: :h5

"Umblati cu bine!"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare