Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

andy_m


Vizitator andy_m

Postări Recomandate

Vizitator andy_m

Nume: andy_m - Andrei Moldovan

 

Ocupatie : student in cluj la info

 

Varsta : 20 de ani

 

Locatie: Bistrita, Bistrita-Nasaud

 

Hobby: multe la numar printre care si offroad-ul

 

Copilotul lui Gabi Chis (gabic) la Cupa Clujului 2007. A fost prima competitie pentru mine de genul acesta si sper sa concurez in continuare alaturi de gabic.

 

Masina de offroad nu am ... desi pe viitor ma gandesc serios la un suzuki samurai.

 

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator andy_m
Bine ai venit,ti-a placut cumva samuraiul meu :grin:

Pune-l pe betivul ala de Ghita sa-ti cumpere un terratrip :twisted: :grin:

 

Am vorbit cu el si o sa luam terratrip cat de curand ... sper :D

 

Imi place samuraiul ca e mai compact si gasesti unul la preturi foarte accesibile, dar din cate am observat trebuie sa te stii bine ca sa-l conduci ca risti sa te rastorni. :D

 

Mersi pentru urari ! :tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit,ti-a placut cumva samuraiul meu :grin:

Pune-l pe betivul ala de Ghita sa-ti cumpere un terratrip :twisted: :grin:

 

Am vorbit cu el si o sa luam terratrip cat de curand ... sper :D

 

Imi place samuraiul ca e mai compact si gasesti unul la preturi foarte accesibile, dar din cate am observat trebuie sa te stii bine ca sa-l conduci ca risti sa te rastorni. :D

 

Mersi pentru urari ! :tk

 

Andrei prima data trebuie sa inveti sa topai cum face tzuparelu si dupa aia te dai la samurai. :Gr :dr1 :gr1

GHITZA PRESEDINTE!

www.ocb.ro

www.gafa.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa inveti sa topai ca mine iti recomand serios un rollcage si centuri in 4 puncte!!

Daca indeplinesti conditiile de mai sus poti sa-i dai cat duce masina fara frica si-ti garantez ca-ti faci repede mana :D

Fii cu ochii la Gabi ca ai ce invata de la 'maestru Ghita' si mai adu-i aminte de terratrip :!:

Offroad Racing Romania-THE ORIGINAL since 2006

KAMIKAZE TEAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa inveti sa topai ca mine iti recomand serios un rollcage si centuri in 4 puncte!!

Daca indeplinesti conditiile de mai sus poti sa-i dai cat duce masina fara frica si-ti garantez ca-ti faci repede mana :D

Fii cu ochii la Gabi ca ai ce invata de la 'maestru Ghita' si mai adu-i aminte de terratrip :!:

 

Sigur ca da acuma scoatete scoatete. :grin: :grin: :grin:

GHITZA PRESEDINTE!

www.ocb.ro

www.gafa.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare