Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

poze


suzuker

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: poze

 

...si se numeste Iliescu, iar progeniturile sale astazi ne conduc, ne umilesc si ne fura banii si cu mult tupeu ne cheama sa-i votam....

 

daca va aduceti aminte, si ceausescu era votat. pina la urma votul e un cacat, daca nu merge toata lumea din proprie initiativa, convingere, la el. scuze de off-topic

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

Azi am fost colaborator la aceasi situatie , indusa deliberat de propietarul combinei . Si-a asumat posibilele consecinte legale si a mers 8-10 km pe sosea , fiind singura cale rezonabila la momentul respectiv si la terenul respectiv . Sau facea asta , sau se tinea de oo si se uita la combina .... sau mergea pe ocolite o juma' de zi . Campania nu asteapta pe nimeni , recoltezi sau nu mai semeni ...

Editat de cos

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

... campania nu asteapta pe nimeni ... imi suna a citat din filmele cu inginerul agronom de pe vremuri ... mai, omule cu calu sur, asta era cu utilaju in oras ... o fi mers la masa sau s-a trezit dupa bauta din seara precedenta si cum utilaju era parcat in fata blocului a iesit la munca ... avea cel putin 3 variante sa ocoleasca orasul cu pricina ... plus ca utilaju respectiv ar trebui parcat in camp nu la mall ... despre ce povestim aici ... numere plua, asigurare plua, taxa de drum plua, bine ca platesc fraierii ca sa stea dupa Dorel ...

I Have No Idea What You Are Talking About

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

Eeee , in oras e altceva ... muult mai cool ... putea si el sa astepte o ora de noapte , fara probleme ... Dar , cine stie ce-o fi si cum o fi ? ...

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: poze

 

Pozele nu sunt luate de pe net.

 

Le-am facut personal cu telefonul "care este", duminica trecuta.

 

"Instalatia" poate fi vazuta live la Metrou IMGB.

 

Dupa parerea mea, este o satira, omul are simtul umorului.

 

De fapt la ce foloseste acel troliu:

vehicul-militar.jpg.a8c399d2b5ac01f4fdc68e8b3e33831a.jpg

don't worry, be happy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

De fapt la ce foloseste acel troliu:

 

Asta confirma ca ceea ce noi nu vedem, altii vad.:h5

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: poze

 

Deci se poate !

 

Prima a fost de green Tuesday, dupa Octoberfest si inainte de Haloween, cu 8 zile inainte de Ziua Armatei si la 24 de ani, 9 luni si 26 de zile de la revolutia din '89! Deci, se justifica!

A doua e doar punctul de vedere actual v-a-v de toate motivatiile anterioare, plus altele, plus consumatorul roman.

AJUNGE!

Bunul simț ar trebui să fie de ”common sense”!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

Deci se poate !

 

Suntem niste fraieri pentru ca acceptam asta. Ar trebui sa ii boicotam si sa ne pi..am pe ei de excroci. Se vedem ce-ar mai vinde daca nu ne-am inghesui asa sa ne rupem piciorele in magazinele lor de tot rahatul !!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare