Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

poze


suzuker

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: poze

 

Sa fii mafiot e ceva smecherie, dar sa fi renuntat la gramatica, asta mi se pare o prostie.....

 

Lumineaza-ma te rog :hl Sa fii mafiot? :grin: E pentru antichitate :ha:

 

EDIT: Cred ca e scrisa de un manelist "celebru" :ha:

 

Si

:sl Editat de plummer

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: poze

 

Din seria Romania reala!

 

[ATTACH=CONFIG]248584[/ATTACH]

 

Practica des intalnita in Ro. Ai fi uimit, daca o sa mai treci prin acel cartier, si alti o sa scoata uscatorul pe geam afara. Efect de turma. Si plus de asta, e si practic :wink:

Don't :dr1 faster than your angel can :pl1 .

symy139@yahoo.com

0766718187 - Service 4x4 Iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

Ai facut tu pozele ? Sigur sunt din RO ?

 

Mai sut tari unde e permis ca pe aceasi scara a unui bloc fiecare balcon sa fie inchis in cate un fel aparte (nu sunt nici macar 2 identice din 12 cate se vad)?

 

Da, eu am facut pozele. Scena poate fi admirata live, in Sibiu, pe latura de sud - est a bazei hipice din cartierul V. Aaron.

Obiectivul folosit e un 35-105 mm F/3.5-4.5, de aceea varianta mai de aporoape e putin mai intunecata decat cea wide.

Editat de hackkyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: poze

 

Pe asta ati vazut-o ?

 

1282139167_Patrol8x8.jpg.8cf3cfb099c8b8ed003fbdaa19985a0b.jpg

 

Mi se pare geniala . :ha::ha::ha:

 

O fi pe bune sau e fotoshop ?

Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

..............:pr

 

[ATTACH=CONFIG]256426[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]256425[/ATTACH]

 

Nici nu stiu unde e mai mare prostia: la gramatica sau la faptul a lasat bucata aia de carton fara un nr de contact :ha:

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: poze

 

Nici nu stiu unde e mai mare prostia: la gramatica sau la faptul a lasat bucata aia de carton fara un nr de contact :ha:

 

Pe-astea doua de le-ai zis tu, eu le-am tradus asa :

- cratima a pus-o ulterior pentru ca erau prea inghesuite cuvintele si a vrut sa se vada clar ca sunt despartite...

- numar de telefon nu putea sa lase ca doar nu vrei sa-l deranjeze toti tampitii, nu ?!? :ha:

 

Punctele de suspensie imi dau mie insomnii.....!! P-alea de ce le-a pus ??? :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare