Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Eu si al meu


ampopa

Postări Recomandate

Sa ma prezint, nu?

Dupa cum spuneam in cartea de telefon, Dan Popa, alias ampopa, posesor (deocamdata) de YJ.

Constructor, de meserie, tata de familie (una nevasta, un copil, trei catei, doua pisici si numai Dumnezeu stie ce mai urmeaza), domiciliat in Rudeni (Chitila).

Masina: un YJ din 1989, luat de mandea in 2003, dupa ce a trecut pe la mai multi proprietari, mai buni sau mai rai, fara modificari :( , desi mi-as fi dorit, dar....

Cam asta ar fi.

Unii dintre voi m-ati vazut, poate, la Cheia (unde nu m-am remarcat prin nimica special, dar m-am simtit foarte bine) si cam atat.

Proiecte: sa-mi inalt masina/sa-mi iau alta mai noua, sa particip la cat mai multe intalniri si iesiri, sa va cunosc, sa ne imprietenim :grin: , sa particip macar la o Jamboree Jeep, sa ma invete cineva sa conduc pe unde mergeti voi cu atat usurinta :D .

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc si sper sa ne mai vedem si "pe viu".

Nasol cu timpul, dar m-oi face un pic, macar pentru iesiri prin imprejurimi.

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain, fratilor.

Sper sa va bucurati tot asa si cand o sa vin cu tarapanaua mea si o sa trebuiasca sa ma scoateti din smarcuri (ca dintre sfarcuri nu ma las scos asa usor). :D

“E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:h5 :h5

Bine ai (re)aparut.

Subscriu la ce vrea ampopa! Idem that ( ca mi-e lene sa scriu! ) :D

 

Asadar, WELCOME!

Daca ai chef de tavalit masina, da un tel!

La cartea cartilor (de telefoane) ma gasesti!

Inainte ocoleam gropile 10 km, acum ocolesc 10 km ca s-ajung la gropi. - EU ©Copyright 2007 :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si bine ai venit.....

lasa ca data viitoare no sa mai fim chiar cei mai amarati... crestem noi mari

:h5

Range Rover Classic V8

The Dakar; a challenge for those who go - a dream for those who stay behind / Thierry Sabine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare