Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Bare transversale Vitara 4 usi


costelcar

Postări Recomandate

Stiti unde pot gasi niste bare transversale sa pot pune o cutie porbagaj deasupra? Masina nu are nimic (logitudinale sau alte chestii vizibile), singura varianta ce-am gasit-o eu sunt bare Thule, cu vreo 700 lei, iar daca mai pun si cutia dublez valoarea masinii deja :) E Vitara '94 4 usi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

asa ii zice pe factura: "portbagaj standard supra 2"

vezi ai grija ca exista doua modele,difera lungimea tevilor,dar tind sa cred ca celalat model e supra3 sau 1,altceva ne.

vreau sa-ti zic ca se potriveste perfect,succes.

gasesti la metro,selgros,carfur,etc

4x4=16 corect!!!

 

 

suzy vitara jlx 1.6 16valve looongwheelbase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

salut Costel:P am luat masina de la tine si vad ca ma confrunt cu aceiasi problema:))) caut si nu gasesc nicicum sistemul de prindere pentru bare transversale. Am cautat aici si am gasit topicul tau. Vad ca e mai vechi, cum ai rezolvat pana la urma?

Land Rover Discovery 1

mail ap3bogdan@gmail.com

tel 0745855228

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

Salutare. Scuze pentru intarziere, dar nu mi-a ajuns notificare de raspuns la thread. Mare dreptate avea ultimul interlocutor :) Ieri mi-am cumparat bare Thule pentru noua masina, Terrano.

 

Bogdan, eu am cumparat barele respective din Metro, se potrivesc pe masina, stau foarte bine, am avut cutie portbagaj, DAR ploua in masina :) Se aduna ceva cheder si picura bine inauntru, banuiesc ca se poate rezolva cu ceva peteceli. Daca te intereseaza, mai am barele prin garaj, suna-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

Salutare. Scuze pentru intarziere, dar nu mi-a ajuns notificare de raspuns la thread. Mare dreptate avea ultimul interlocutor :) Ieri mi-am cumparat bare Thule pentru noua masina, Terrano.

 

Bogdan, eu am cumparat barele respective din Metro, se potrivesc pe masina, stau foarte bine, am avut cutie portbagaj, DAR ploua in masina :) Se aduna ceva cheder si picura bine inauntru, banuiesc ca se poate rezolva cu ceva peteceli. Daca te intereseaza, mai am barele prin garaj, suna-ma.

 

m-ar interesa si pe mine , da un nr tel sa putem vorbii

petirca,0745697276

:cl

suzuki vitara 2.0 v6

vw jetta 1.6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

pt vitare, vedeti in topicul meu, se potrivesc cele de Passat model 2005- prezent. Eu le am pe masina, sunt prinderi Automaxi cod 020, bare transversale de aluminiu profil oval. cumarate de la Norauto, cu cca 350 lei tot setul. Calitate premium, acelasi nivel cu Thule gama de lux.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Bare transversale Vitara 4 usi

 

Am gasit pana la urma la un coleg pe forum asa ca rog administratorul sa inchida acest topic:tk

 

P.S. Sunt cu prindere gheara pe chederul usii, nu a trebuit sa fac nicio gaura si se potrivesc perfect...cea mai ieftina varianta:D

Land Rover Discovery 1

mail ap3bogdan@gmail.com

tel 0745855228

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare