Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Am masina mica si vreau mai mare


Vizitator Alexxus

Postări Recomandate

Vizitator Alexxus

Salutare tuturor,

 

Sunt Alex, din Bucuresti, momentan student in ultimul an (sper) la electronica. Conduc de ceva timp o Dacie din 97, dar am facut cu ea vreo 20.000 de km numai pe drumuri forestiere, de la noi sau din Bulgaria. Ma gandesc ca ar fi cazul sa nu mai ard gazul degeaba si sa trec la lucruri mai serioase.

 

Primul lucru: imi caut o masina cu 4/5 usi si cu spatiu destul de mare pentru transport. Daca ii prind gustul cat timp imi fac treaba cu ea (iesiri si ture cu prietenii), poate trec si la partea mai extrema. Daca imi puteti recomanda ceva pana in 5000 de Euro ce nu necesita multe reparatii, as aprecia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare