Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

4x4x2010/la multi ani


alk

Postări Recomandate

Acum,ca mai sunt citeva ore pina la startul inspre 2010,doresc tuturor membriilor 4x4 un an plin de satisfactii si impliniri,mult noroi,iesiri,sampanie de udat cupe,focuri de tabara inalte,carne sfiriind pe gratare,multa multa multa sanatate precum vechiul si traditionalul LA MULTI ANI !
....Sunt putini ce-i ce dobindesc izbinda fara osteneala!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

La Multi Ani ,,2010'' pentru anul ce sta sa bata la usa sa aveti parte de ; noroi ; ravene ; vai si dealuri ; suspendari si trolieri ; dar toate sa le treceti sanatosi cu zimbetul pe fete ..... LA MULTI ANI !!!!!

Offroad Team ARO

,,ARO 244 AUTOUTILITARA" ,( AR0 320, ARO 244)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

Aho, aho, copii si frati,

Unchi, matusi, veri si cumnati,

Muncitori si carturari,

Tarani si parlamentari,

Militari, doctori, studenti,

Promovati si repetenti,

Scafandri si alpinisti,

Infractori si politisti,

Vanzatoare si soferi,

Angajatori si someri,

Copii, tineri si batrani,

Intr-un cuvant: FRATI ROMANI-

Stati putin si nu manati

Si urarea-mi ascultati:

 

Anul care va sa vina

va fi un an de lumina,

cocosii vor sparge zorii

anuntand investitorii

care vor sosi la noi

multi mai frate, un puhoi!

Unii mici, altii mai mari,

Numai EURO si dolari!

Va spori val dupa val

aportul de capital.

Din mormanele de fiare

ridica-vom in picioare

fabrici multe si uzine,

tractorase si combine!

In fiece cartier

va fi doar cate-un somer

si din fostii boschetari

se vor face functionari

gestionari abili de parcuri,

sefi la cainii pusi in tarcuri!

Pensiile vor urca,

preturile vor scadea,

se va majora chenzina,

se va ieftini benzina.

Medicamentele toate vor fi aspru compensate!

Veti trai si veti vedea ca toate s-or indrepta!

M-am luat cu uratura si nu-mi mai pot tine gura!

Bata-va pe toti caldura, mancarea si bautura!

Si la anul cand venim sanatosi sa va gasim,

avutul sa vi-l sporiti!

 

LA MULTI ANI! FITI FERICITI!!!

Unde esti tu Tepes Doamne...???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

La multi ani 2010 si club 4x4!

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

2010 sa fie un an mai bun decat 2009!

Sanatate, prietenie si iubire, spor in toate si timp pentru a va bucura de tot (4x4)!

La multi ani!

Off-road in Dobrogea!

Off-road: Toyota KZJ70 3.0TD 94, Suzuki Jimny modified UK, Suzuki Jimny 06,

On-road: Renault Laguna 02,

ATV: Suzuki KingQuad 700 4x4 07, Yamaha Grizzly 700 4x4 08!

Multumesc Asfalttango!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

La Multi Ani !

Sa ne fie 2010 , mai bun decat toate de pana acum,

cu impliniri si sanatate,

cu ,,noroaie" si de toate!

La Multi Ani tuturor !

:Gr

Sa fii domn e o intamplare, sa fii OM e lucru mare !

 

 

 

------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 4x4x2010/la multi ani

 

La Multi Ani tuturor si fie ca anul 2010 sa va aduca sanatate multa , dragoste in case si prosperitate.

 

La Multi Ani club4x4 , sa aveti putere de sustinere a acestui forum care ne tzine pe toti zi de zi , ora de ora , IMPREUNA :gr1:Gr

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare