Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Proiect Valcea 2014 !


GPScu

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

totusi trebuie sa fie o masina serioasa....ditamai herghelia nici nu a incaput sub capota

 

astept optiuni de culoare

 

 

Arata foarte bine asa gri. Pe la noi prin targ se zice ca e o culoare care tine la murdarie:ha::ha::ha:

 

La ce amestecatura e acolo, daca avea macar un buton de la Mercedes ii puteati pune chiar celebra denumire "Silber Pfeil":ha::ha:

 

Pot sa pun o intrebare?

 

Ce treaba masca de Jeep cu restul?:ha::ha:

 

In rest...:h5:h5:h5:h5:h5:br

Editat de giorgel

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

Care vopsea e mai buna? Lovitura de ciocan sau negru de sobe? Cât despre nume, astept astept un naş sa-mi nasasca ambele masini. Pe cealalta s-ar putea sa o cheme Viorica, Vitrina, Vizuina,Valvolina! Pe asta coclender, holender, sperietoarea de ciocan, spargătarea de nuci, buci sau eunuci !

-Hai fratilor cu nasitul! Va asteapta finul cu berica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

Ca sā fi remarcat in padure as vopsi-o verde aprins,cu contur Negru,iar,ca nume ar fi "" sageata verde "

 

Sā te bucuri de ea cit Mai mult .

Suzuki Samurai

Toyota LJ 70, 3000cmc

VW Golf Plus , de zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

verde brotacel si or sa crape dintii la toti cei care se uita la ea :grin: poti pune si buline portocalii... :2dr

oricum seamana:

brotocelul1.jpg.9840d58adc4babcd39dbf8dda23e466d.jpg

 

imi placea mai mult mutra de toyota.

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

gri e bine, nu se vede parful pe ea... :ha:

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

pentru cei care sunt interesati masina sta foarte bie in curbe in viteza chiar daca am riscat niste bani luind arcuri ;fleasca; cum zicea cineva de duritate 150 cu 200 fata spate dar daca nu incerci si doar citesti nu faci nimic.chiar daca masina are complet echipata 1900 kg eu cred ca pe arcuri sta maxim1200kg .gresala mea masina e cu 400 kg mai usoara nu 40

Editat de larry24
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

masina 10 +...

Soferie 6+...am vazut o rampa care urcata in cuplu era full succes...(video 1)...luand in calcul ca era in teste 10+

Culoare10+

Sunet10+

Design...cel putin 20+

Flex...din ce am vazut...9+

Bravo domnilor...bravo

'Recenzie' (a se citi parere personala)bazata pe video...pariu ca daca o vad live...o fur...:)))):uameni

 

:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Proiect Valcea 2014 !

 

" proiectul " a primit botezul la Piatra Neamț...la clasa Extrem !!! nu pot zice decit FELICITĂRI !!! Jucăria a ieșit dupa 2 zile prima din tot concursul cu foarte mici stricaciuni...

Prima cursa, primul loc 1, clubul X3M primul...PRIMII din ROMÂNIA la clasa extrem MIHAI PASCU / LAURENȚIU DOBRICA !!!

3 luni si jumătate de proiect cap/coada si doi băieți Fericiți !!!

 

Bravo sincer !!! ( este voie la aplauze din partea tuturor !!! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare