Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Caut nformatii despre Muntii Tarcu.


boerumarius

Postări Recomandate

Am fost in Muntii Tarcu acum doi ani, dar din auzite am inteles ca in multe drumuri s-au pus bariere. Daca cei din zona sau nu numai au ceva informatii despre drumurile pe care se poate circula ..."fara probleme" astept cateva sugestii.

 

1. Muntele Mic - Cabana Cuntu - Vf. Tarcu.

2. Valisoara - Varciorova - Cabana Cuntu - Vf. Tarcu.

... ... sau altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut nformatii despre Muntii Tarcu.

 

Sărutare,

 

Acum 2 săptămâni am făcut o plimbare pe jos de la șeaua Jigoriei până la Cuntu și a fost ok, nu am văzut bariere. Au trecut mulți cu biciclete, moto , atv și una bucată tractor u650. De la Cuntu mai sus nu am văzut bariere - nici nu cred ca au cum să pună.

 

Daca mergi prin sept m- ar tenta și pe mine.

 

Spor,

 

Robert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut nformatii despre Muntii Tarcu.

 

Ar fi fain sa ne revedem, era o iesire acu vreo 2-3 ani in care am vrut sa mergem de pe Tarcu pe Godeanu, nu ne-a iesit decat partial, ceva informatii de atunci aici. Daca e vreme faina in perioada in care o sa mergeti si daca nu incurcam, dati un semn si ne vedem, poate reusim sa stam pe munte o noapte.

Too much of a good thing can be wonderful.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Caut nformatii despre Muntii Tarcu.

 

Ar fi fain sa ne revedem, era o iesire acu vreo 2-3 ani in care am vrut sa mergem de pe Tarcu pe Godeanu, nu ne-a iesit decat partial, ceva informatii de atunci aici. Daca e vreme faina in perioada in care o sa mergeti si daca nu incurcam, dati un semn si ne vedem, poate reusim sa stam pe munte o noapte.

 

Ar fi ok sa iasa asta. Superba gasca de la Timisoara :y

Ar fi bune niste informatii din zona, sa nu pierdem timpul pe la bariere si...poate ne revedem :wink:

 

Pentru asta ar trebui minim trei zile inca nu stiu sigur cand o sa am liber dar cel mai probabil ar fi cred in perioada 28-31 august.

 

Mariusica, gata o dam official? :grin:

Mergi pe burta ce e iarba mare :ha:

 

Pana acum sunt 50-50 pentru iesirea asta...la fel ca aia din muntii Capatanii.

Totul e posibil :wink:

Azi refuzi sa participi la viata publica.

Maine vei ajunge sa fi condus de inferiorii tai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Caut nformatii despre Muntii Tarcu.

 

Proiectul a fost pus in aplicare asa cum s-a stabilit in 28-30 august. Participante trei masini :

 

boerumarius + fam,

Catalin40A cu sotia,

ZULU + NINJA4X4.

 

O sa revenim cu ceva poze si filmulete.

Editat de boerumarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare