Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

CORB Challenge Days 2011


Postări Recomandate

Re: CORB Challenge Days 2011

 

din pura curiozitate domnule koais, ne-am intalnit la vreun concurs sau eveniment de gen ? tu cu ce masina de dai ?

 

Nu ma dau in tara, particip la competitii impreuna cu o echipa germana. Pana acum nu am avut ocazia sa concurez in Romania.

 

PS: Daca ai o problema cu masinile de strandard si masinile de open poti sa deschizi un topic pe acest subiect, si sa lasam discutiile astea offtopic

Aici trebuie sa scriem despre concurs in sine, si concursul in opinia mea a fost un succes, chiar daca au fost putini participanti!

 

Nu am problema cu nici o masina, ar fi penibil, daca as avea o problema ar fi cu o fiinta umana, nu?

Si nu, nu am nici o problema cu nimeni.

 

@koais: frumos ar fi fost sa facem cunostiinta live, caci pe forum ne cam stim. Acum, vazand postarile tale (gratuit rautacioase si lejer porumboide) din care reiese faptul ca nu vrei sa intelegi ce ti se comunica, sau ...poate nu poti, eu unul nu mai vreau sa fac cunostiinta cu tine:grin: Ahhh, si inca ceva...sa nu crezi ca locul vacant la comentarii "d'ampulea" trebuie ocupat neaparat de cineva...este eclatant asa, fara un titular...:grin::grin::grin:...si inca una: nu crezi ca ar fi mai bine, daca nu stii sa te joci frumos, sa te rezumi la a ne semnala masini de vanzare pe net???:grin:

 

Dom' Semaca, am facut cunostinta chiar duminica, dar se pare ca dozele de bere de care te-ai tinut scai ti-au incetosat un pic memoria, pacat ca nu am o poza in acest sens. De asemenea, calitatile dvs. de pilot au fost foarte slabe, ne-am cam troliat un pic sambata, pe un traseu unde restul au trecut fluierand. Avand in vedere ca nu iti amintesti persoana mea, te rog sa te abtii de la alte comentarii jignitoare la adresa mea, mai ales ca nu te-am provocat cu absolut nimic.

 

 

Felicit si eu curajul Doamnei Jeni, ce ne-a surprins pe toti cu priceperea si tenacitatea dansei! Am avut deosebita ocazie de a face cunostinta si am discutat atat cu dansa cat si cu sotul si se vede ca trasatura de pilot e ca la ea acasa in familie. :br lor! Adevarati sportivi si caracterizati de un fair-play de invidiat!

Nemo me impune lacessit !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: CORB Challenge Days 2011

 

@koais...no comment ...nu-i de mirare ca nu te-am tinut minte:grin:

PS: duminica, copilot la trial si in drum spre casa am baut doua beri....sambata, la trial, inainte de start...niciuna!!! dar ma intreb de ce stau sa-ti dau atatea explicatii!??

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

@koais...no comment ...nu-i de mirare ca nu te-am tinut minte:grin:

PS: duminica, copilot la trial si in drum spre casa am baut doua beri....sambata, la trial, inainte de start...niciuna!!! dar ma intreb de ce stau sa-ti dau atatea explicatii!??

 

Nu e timpul pierdut, anul viitor, voi face tot posibilul sa concurez la CORB si asa, sigur ma vei tine minte. Oricum, ai avut un copilot super, chiar daca nu prea l-ai ascultat, nu stiu din ce motiv. Noi de pe margine am auzit indicatiile lui, pentru ca saracu, urla :grin: Cu putin antrenament sunt convins ca veti fi adversari de nisa! Mult succes in continuare!:h5

 

Pana acum, a fost cel mai apreciat concurs, d.p.d.v. al concurentilor, nimeni n-a avut vre-un minus de mentionat. :br, tineti-o tot asa!

Nemo me impune lacessit !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

@Koais, concursul se face pentru concurenti. Organizatorii se ocupa de problemele concurentilor, nu au obligatia de a ocupa de spectatori. Vroiai ca sa iti faca o loja speciala cu sezlong si doua cadane care sa iti faca vant? Asta doar pentru ca ai venit ca sa ii vezi? Tot in arsita si praful in care ai stat tu au stat si concurentii si organizatorii.

Nu ti se pare cumva aiurea treaba asta? Adica nu se plang concurentii care au platit o taxa de participare si te plangi tu care nu ai avut nici o tangenta cu evenimentul?

 

Scuza-ma dar astea sunt vedetisme.

Ai dreptul la opinii dar nu jigni gratuit.

Participa si tu la o competitie si dupa aceea exprimati parerile si eventualele nemultumiri.

 

Lasa participantii sa isi posteze parerile si pozele legate de acest eveniment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

@Koais, concursul se face pentru concurenti. Organizatorii se ocupa de problemele concurentilor, nu au obligatia de a ocupa de spectatori.... si te plangi tu care nu ai avut nici o tangenta cu evenimentul?

 

Scuza-ma dar astea sunt vedetisme.

Ai dreptul la opinii dar nu jigni gratuit.

Participa si tu la o competitie si dupa aceea exprimati parerile si eventualele nemultumiri.

 

Buna Max, te rog sa nu afirmi aspecte pe care nu le cunosti despre mine. Am participat, particip si voi participa la competitii de gen. Si in acelas timp voi merge si ca spectator unde am ocazia.

Credinta mea (poate eronata) este ca diferenta esentiala intre un concurs si o iesire prieteneasca este reprezentata de prezenta sponsorilor ce fac acest eveniment posibil. Ei bine, un sponsor este prezent atunci cand are cine sa-i vada reclama, respectiv, spectatorii.

O sa dau aici exemplu o competitie, mai mica in complexitate si amplitudine sportiva, cred eu, Impotmoliada, unde multumita faptului ca aveam unde sa bem o apa, sa ne incalzim (era iarna) si sa mancam un sandvich, spectatorii au fost in numar foarte mare si cu ajutorul lor, s-au strans si bani pentru un scop nobil. Chiar cei ce asistau isi sunau mai departe prietenii sa vina si astfel randurile publicului se ingrosau. Organizatorii au fost multumiti alaturi de sponsori pentru ca brand-urile lor au fost promovate cu succes.

 

Lasa participantii sa isi posteze parerile si pozele legate de acest eveniment.

 

Cum as putea eu, un simplu user, sa stau in calea altora, cu statut lafel sau mai mare ca mine, sa posteze poze si impresii!?

Nemo me impune lacessit !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

@Koais.

Ce legatura au sponsorii in toata discutia asta. Ce legatura este intre ei si standardul la care Johanna s-a dat cu mama ei, fara sa puncteze?

Cu ce te-a deranjat asta? Pana la urma, Johanna si-a facut "un nume" in comunitatea offroad-erilor si prin tot ce face si posteaza si-a castigat, pe merit, respectul nostru.

Asta fara sa participe numai la competitii internationale cu parteneri germani!

Mmmmm... NISSAN!

 

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

 

- Off Road Club Sibiu -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

ma alatur si eu, impreuna cu koasis, la...maxima indignare !!!

 

 

de ceva timp incoace, am constatat cu regret ca offroad-ul se duce pe apa...JIULUI...( ca sa nu zic apa...simbetei !!!...) EXEMPLU :

 

- don' soara ioana (adica johanna...) in pragul implinirii a 20 de ani si-a permis cu maxim tupeu sa se urce la volanul bolidulul wrangler 4l...187 cp...cu cutie de viteze manuala,...si sa mearga in mare viteza la clasa standard...HUUUOOO !!! ( chiar daca a bifat ca nu punteaza...)

- la fel pot sa ma exprim fata de copiloata...mama ei ileana...respectiv sotia mea...adica mare si tare cititoare de roadbook in campionatele EUROPENE !!!...auzi la ea femeie cu griji si preocupari de gospodina...cu scaun la cap...plecata de acasa...CU TUPEU,...apare la offroad....HUUUOOO !!!

 

prin urmare, cu maxima apreciere si in consens cu cele afirmate de tine koasis, doresc sa i-ti ofer tie si echipelor germane cu care participi de obicei la competitiile internationale GRATIS !!!...FREE!!!...un stagiu de antrenament in zona valcea...

 

telefonul meu este 0744585991

va asteptam !!!:tk

 

interesul nostru de olteni cu capu' in colturi este sa invatam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

Multumesc de aprecieri, telefonul si adresa de e-mail le gasiti la datele mele de contact. De asemenea, apasand pe nick-ul meu, care se scrie "koais", ma puteti contacta pe PM. Mi s-a reprosat faptul ca nu pot fi contactat.

 

Multi ani fetitei, sa-ti traiasca si sa-ti calce pe urme cu succes! :br

Nemo me impune lacessit !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

gata.

 

sunt din nou pe langa teava de net.....

 

Ma bucur sa constat ca s-a ajuns si la un consens. Consens ce sigur se va lasa cu ceva iesiri comune....:grin:

 

Pana atunci iata si poze mult asteptate

 

 

 

IMG_0015.thumb.jpg.21fae7f5d76d17545bfba0b229d48e76.jpgIMG_0029.thumb.jpg.5ca7055ddafefd03116d090c826253fb.jpgIMG_0030.thumb.jpg.6156e980723b2c7fe3b54fd033bd620c.jpgIMG_0095.thumb.jpg.d9bbe8af5aef2390c419a6fdc160b154.jpgIMG_0051.thumb.jpg.fd5423549a128c2add6a0992fbe48914.jpgIMG_0077.thumb.jpg.bdfcb772e804f9c4b9499b7abf608fbf.jpg IMG_0047.thumb.jpg.298fd6d0b62ce41d6685246988af31bb.jpg

;

IMG_0093.thumb.jpg.6a35b9b2f2b5f51ca7a0f31a654a20c7.jpg

most sports require only one ball, real sports require two....

www.corb44.ro

[www.corb44.ro/challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

Aaaaa....cu enormul risc sa iau un sut in fund de la cine poate si-i avizat......cu scuzele de rigoare,nu ma pot retine....

Frate,nene,amice, prietene Kooays :grin:, vedem ca poti sa vindeci de cearta si nervi incordati prin pupici subtili..... de hemoroizi vindeci, nenea?

 

:tk anticipat......

 

 

Salutari onorabilei doamne Jeny, pe care o vad mai zimbitoare ca oricind(din poze).Sanatate maxima!

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: CORB Challenge Days 2011

 

un concurs extraordinar foarte frumos am participat la standard si am luat chiar locul 1 de data asta am fost pilot, iar pilotul meu andi fasola sa dat la open si a luat si el locul1 multa sanatate pentru jeni care a luat locul 2 foarte curajoasa dupa accidentul pe care la avut felicitari jeni.multumim organizatorilor si sponsorilor.:banana:tk

 

 

florin kunty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare