Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ce-mi recomandati Mitsubishi 2800 TDiesel sau 3500 benzina?

pit ciprian
 Share

Recommended Posts

Re: Ce-mi recomandati Mitsubishi 2800 TDiesel sau 3500 benzina?

Intervine vechea dilema : ce anume vrei sa faci cu ea?...pentru concurs clar benzinarul,...off road de ocazie dieselul dar nu e exclus nici benzinarul...depinde cum stai cu bugetul...deci defineste cam ce doresti de la masina respectiva (inclusiv automata sau manuala,LWB sau SWB)...si dupa aceea poti cere o comparatie a celor doua modele...daca nu cumva o sa iti raspunzi singur la intrebare..:h5

• 2 weeks later...

Salut! Am de vanzare un Mitsubishi 3.5i, daca esti interesat dami un pm si vorbim!

Aici e sectiunea tehnica, omul vrea o PARERE, deci inca nu e decis......puteai sa-i impartasesti parerea ta despre Mitsu 3,5......daca ai ceva de vanzare, pune la "Mica publicitate" !

S-a mai discutat.In general daca esti pasionat de off si vrei putere alege benzina, daca faci si ceva drumuri cu ea pe sosea si off ocazional merge dieselu .La consum in off consuma amandoua destul de mult.....depinde de solicitari...

Ca posesor de Mitsu 3000 (benzina), utilizat pentru off road 99%, pot sa iti spun ca pentru mine idealul este:

3500_ automat_blocant spate

Nimic altceva nu conteaza!

Bafta!

Salutari de la Cluj!!!

Viteazul meu = Mitsubishi Shogun 3000 V6 '92

Cristian Farcas

YO5PKN

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use