Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Si inca unul (tot volan pe dreapta :) )

Sorin Priboi
 Share

Recommended Posts

Asa cum spuneam, nu mai sunt aproape pieton pt ca am si eu utilajul meu :ha:

Luat din Anglia de pe e-bay de la o familie de batranei, adus in tara de baieti romani stabiliti acolo, foarte de treaba si inimosi , si cel mai important seriosi, si inmatriculat la vecinii nostrii bulgari cu ajutorul lui Hary.

Pus si cateva autocolante cu Dakar (multumesc Mertan) si cu taxa auto (multumesc Axxamd) si asteptam vesti de la Max cand vom avea si din cele cu :cl

Am mai apelat pe la Marian Saiceanu ( sa auzim numai de bine nea Mariane!) pt ceva piese si ce pot sa spun , decat ca sunt foarte multumit, merge si arata foarte bine(nu pot decat sa o laut ca de , e a mea :ha::ha::ha:)

Ar mai fi cateva mici lucruri care trebuie sa le remediez -nu functioneaza clima ( se pare ca din niste motorase care inchid si deschid clapetele de aer) si o pierdere de ulei la semeringul de palier (intre motor si cutie)

Le va venii si lor randul ... cand mai facem rost de "verzisori"

Cam atat deocamdata, am sa incerc sa incarc pozele.

IMG_3279.jpg.2b9019ad14a3d725f3af1ea7bf4332e7.jpg

IMG_3282.jpg.6bd8d53700e6c254519cc305c5544f94.jpg

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Re: Si inca unul (tot volan pe dreapta :) )

Alte poze :

IMG_3295.jpg.58dda4299d7d9a2a6ec2275b7d118242.jpg

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Alte poze :

IMG_3301.jpg.97996f4ac0b87f1dfa618aeaef2f635a.jpg

Si ultimele:

Dupa cum se observa , am schimbat cadranele de la ceasurile de bord cu unele de plasma.Am sa pun o poza cu ele asa cum lumineaza noaptea ,dar nu am una reusita.(pun pe cea care am vazut-o pe e-bay) Sincer ii schimba extraordinar de mult aspectul.

Cam atat....:h5

IMG_3273.jpg.b2a59e3155502c43732fa82020bd3dc3.jpg

1883524764_PlasmaDialsforPajero91-96.jpg.52ffaf10791c07871f531dfccda68b5d.jpg

Sa o stapanesti sanatos.numai drumuri bune cu ea si sa te bucuri de confortul si siguranta ei.

Arata foarte bine si ingrijit ! Sper ca si a mea sa arate la fel la interior.

RAV 4 Model Luxury 2018.

Multumesc pt urari, si la fel doresc la toti, multe drumuri lungi si frumoase.

Distractia m-a costat putin peste 3000 de euro, cu adus si inmatriculat cu tot.

Frumos, :br sa te poarte sanatos.

Imi aminteste de autobuzul meu...mi-e dor de el:2dr Ii mai bagi vreo 2 proiectoare de ceata pe mijloc si niste cauciucuri mai mari si sa vezi ca se prezinta altfel situatia:top

Mitsubishi Pajero 2.5 SWB

M 461 - 1977- in constructie...

Mercedes wW126 300 SEL

...alte acareturi 4x2...

ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Ii mai bagi vreo 2 proiectoare de ceata pe mijloc si niste cauciucuri mai mari si sa vezi ca se prezinta altfel situatia:top

E in plan pt mai spre toamna.Doua sau chiar 4 proiectoare pe un portbagaj homemade.Si niste gume mai mari.

Acum am 225/ 70/ 15.

Si bineinteles o statie :grin:

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use