Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ce cauciucuri sa-mi pun? pajero 3000

pit ciprian
 Share

Recommended Posts

mi-am luat un pajero 3000 si are pe langa cauciucurile de orac inca un set de cross contry, reesapate, ceva italiene dar as vrea sa le schimb. va rog ajutati-ma cu sfaturi, mentionez ca am av inainte un pajero 2500 pe care am avut pneus profil simex, m-au omorat la consum, peste20l....! va multumesc anticipat pt raspunsuri.
Mitsubishi Pajero 3000 V6

Re: ce cauciucuri sa-mi pun? pajero 3000

ce zici de silverstone 31.10,5 simex? ma bag si la off mai greu, iubesc noroiul:y

Silverstone (cu profil simex) au dimensiunile reale mai mici. Eu am 31 pe pajero I si dimensiunea reala e ~ 30". Daca as fi stiut mi-as fi luat 33 :uameni . E foarte posibil sa-ti incapa 33-urile de la ei fara vreo modificare.

:cl

arata super si in mod sigur siperformantele la fel:y, cam cat i-ti consuma? ma bate gadul la modul cel mai serios sa-mi pun la fel:tk

......media 20 %...dar nu prea vede asfalt..in padure peste 30 %

ONE LIFE. LIVE IT ! Pajero V 6

... mentionez ca am av inainte un pajero 2500 pe care am avut pneus profil simex, m-au omorat la consum, peste20l....! va multumesc anticipat pt raspunsuri.

Ciudat...cu 31' profil simex nam sarit de 15 l....nici pe asfalt nici off...

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use