Vizitator dr.lidia Postat Ianuarie 7, 2008 Partajează Postat Ianuarie 7, 2008 Bine v-am gasit pe toti!Sunt Lidia Baciu,sunt din Baia Mare,am 25 ani sunt medic rezident medicina de urgenta.Unii dintre voi deja ma stiu de la unele intilniri si competitii unde am participat ca medic alaturi de ekkakon,sau de la actiunea umanitara din Maramures ca membru al fundatiei E.M.A Pacat ca nu pot face offroad cu renault-ul meu! Numai ca ceea ce m-a impresionat cel mai mult la toata partea asta de 4x4 sunt oamenii.....si de aceea m-am alaturat si eu forumului vostru. :gr1 :h5 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate