Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

bun gasit


whoratiu

Postări Recomandate

Salutare la totzi forumishtii shi bine v-am gasit!Sunt Horatiu,din Cj,posesor de M facut bucatzi inca,cu sperantza k ajung la un rezultat cu el pana da un pic caldura shi se poate ieshi in peisaj....Din pacate...experientza offroad=zero,dorintza multa,pasionat,pe cat permite timpu' de ieshiri shi pescar,datator cu sapa la o agentzie de publicitate....shi,cam atat.Urmaresc de ceva vreme (shi) forumul asta shi ma bucur sa vaz k inca se pot purta discutzii constructive legate de pasiuni shi oamenii se mai shi ajuta...mare lucru!Brava!

Cu pozele despre M...cand chiar o sa am ceva de aratat :D .Pana atunci...probabil ca,la vanatoare de sfaturi de la cei in tema. :lol: am uitat sa zic in CV k la mecanica auto shi ce tzine de restu sunt cam paralel...da' cu mare dorintza de acumulare!!!

Merci de pe acu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare