whoratiu Postat Ianuarie 10, 2008 Partajează Postat Ianuarie 10, 2008 Salutare la totzi forumishtii shi bine v-am gasit!Sunt Horatiu,din Cj,posesor de M facut bucatzi inca,cu sperantza k ajung la un rezultat cu el pana da un pic caldura shi se poate ieshi in peisaj....Din pacate...experientza offroad=zero,dorintza multa,pasionat,pe cat permite timpu' de ieshiri shi pescar,datator cu sapa la o agentzie de publicitate....shi,cam atat.Urmaresc de ceva vreme (shi) forumul asta shi ma bucur sa vaz k inca se pot purta discutzii constructive legate de pasiuni shi oamenii se mai shi ajuta...mare lucru!Brava! Cu pozele despre M...cand chiar o sa am ceva de aratat :D .Pana atunci...probabil ca,la vanatoare de sfaturi de la cei in tema. :lol: am uitat sa zic in CV k la mecanica auto shi ce tzine de restu sunt cam paralel...da' cu mare dorintza de acumulare!!! Merci de pe acu' Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
whoratiu Postat Ianuarie 11, 2008 Autor Partajează Postat Ianuarie 11, 2008 sper sa reushzsc cu pozele Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate