flydragos Postat Ianuarie 17, 2008 Partajează Postat Ianuarie 17, 2008 Sunt Bunicu cel care avea un Roky, si din pacate l-am. Acum revin pe ATV-ul lui nevastamea. Dar lasa ca cresc eu la loc. Va salut, Flydragos zis si Bunicu Toata lumea are o pasarica, eu am un stol, dar al meu zboara. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate